Webmaster Forumu | WebKurnaz
Giriş Yap / Kayıt Ol

Go Back   Webmaster Forumu | WebKurnaz > SEO Forumları > SEO Danışmanlığı

Yeni Konu Aç Konuya Cevap Yaz
LinkBack Seçenekler Stil
Go Back   Webmaster Forumu | WebKurnaz > SEO Forumları > SEO Danışmanlığı
Okunmamış 23 Kasım 2015, 00:40
karacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
WEB Kurnaz

Konular: 2
Ticaretleri: 0, %
Thumbs up ★ İnanılmaz Paketler ★ Müthiş Seo İle ★ Gücünüze Güç Katın ★ PR9-PR8-PR7 Backlink Fırsatı ★

Merhabalar Arkadaşlar Ben Mehmet,

Sizlere Eşi Benzeri Görülmeyen Çok Özel Seo Paketlerini Sunuyorum.

Güncel Referanslar
Ref Paketler
Torrent Film İndir 37. sıradan 14. sıraya yükselmiştir.
ayak sağlığı 20. sıradan 8. sıraya yükselmiştir.

Ve Yükselmekteler Bunlar Sadece Referans Paketleriydi Aşağıdan Profesyonel Paket Alarak Sitenizi Zirveye Taşıyabilirsiniz.

ZİRVEDE HERKESE YER VARDIR YETERKİ SİZ ULAŞMAYI BİLİN.

Eşi Benzeri Olmayan Sosyal Medya Çalışması :

Google+,Facebook,Dailymotion,Pinterest,Twitter,Vim eo,Vk,Youtube Ve Daha Fazlası.

Bu Paketin Sizlere Faydası Ne Olcak :
  • Alexa Sıralamanıza %100 etki edecektir.
  • Google İndex Alımınız Hızlanabilir.
  • Google Sıralamanız Artabilir.
  • Doğal Backlink Alımınız Artabilir
  • Hitiniz Artabilir

SİTE KURULUM VE EDİTÖRLÜK PAKETLERİ :

bu paketlerin forum yeri yanlış ise uyarı ile kaldırabilirim.

Site Kurulum Paketleri Çok Kapsamlıdır sıfırdan her şey yapılmaktadır.
google bağlantı ayarları,bing webmaster,yahoo dizin gibi analiz araçları bile ayarlanır daha fazlası için pm atınız.

Not: mega paket teki 80 makale kısa süre içindir.

- Facebook Özel Grup Alımı Sayesinde Çalışma Sonrası Sorularınızı Özel Olarak Sorabilir Teknik Destek Bulabilirsiniz.

- Günlük Rapor Sayesinde Çalışmanızı Ne Durumda Olduğunu Merak Etmiyeceksiniz.

- Seo Anailizi Yaparak Sitenize Teknik Destek Verip Çalışmanızı Öyle Başlatıyoruz.

- Spam Kontrolü Yaparak Daha Önceki Sitenize Bağlantı Veren Zararlı Linkleri Tespit Ediyoruz.

- Google Sandbox Kontrol Yaparak Sitenizin Cezalı Olup Olmadığını Öğreniyoruz.

- Çalışmanızı Zamana Yayarak Spam Etkisi Oluşturmuyor Google Gözünde Doğal Olarak Karşılanıyoruz.

- İsteğe Bağlı Ziyaretçi Yolluyoruz Sitenizde 90 Saniye Barınan Bu Ziyaretçiler İster Global İster Türkiye Üzerinden Yollaya Biliriz Hatta Güne Bölerek Sitenize Organik' miş Gibi Ziyaretçi Yollaya Biliriz.

- Twitter Paylaşımlarında Özel Olarak RT+ FAV Vererek Etkileşim Oranınızı Artırıyoruz. Yetmedi Sizlere Organik Aktif Türk Takipçi Yolluyoruz.

- Facebook Sayfanıza Özel Beğeni Ve Paylaşımlara Paylaşım Yaptırıyoruz.

- Paket Gecikmesi Dahilinde Sizlere Gecikme Paketi Hediye Ediyoruz Detaylı Bilgi İçin Pm Atınız.

- Paketler İçindeki İndirim Kodları Sayesinde Paketleriniz Hep İndirimli Alabileceksiniz.

- Sitenize Özgü Facebook Gruplarında Paylaşım Yapıp Ziyaretçi Çekiyoruz.

- Bedava Wordpress Eklenti Kurulup Ayarlarını Yapıyoruz.

- Seo'ya Uygun 350- 500 Kelime Arası Tanıtım Yazısı Yazıyoruz.

- Raporlama Da Güne Dayalı Rapor + Sizlere Çalışma Sonrası Ne Yapılacağı Kısaca Anlatıldı

- 1 Adet Makaleyi Pdf Haline Getirip Tanıtımınızı Yapıyoruz

- Mega Paket Ve Büyük Paket Arasında Gözlemlerinize Bakırlırsa fazla fark olmadığını zannedersiniz

Şöyle Açıklamak İsterim Oraya Sığmıyor Çünkü :

2 Adet Site Kategorinize Özgü Paravan Blog Ve Bunlara 5 Makale + İç Seo + 4 Günlük Dış Seo

Çalışma Sonrası Teknik Destek Yanında Sizleri Seo Konusunda Belli Bir Seviyeye Getirecek Bir Konu Arşivi Hediye Ediyorum Bu Arşiv başlancıç orta ileri düzey de sınıflandırılmıştır.

yabancı imleme sayısı 250 adettir kesinlikle spam yoktur onlarca farklı siteden özel elle imleme yapılmaktadır.

Siteniz Wordpress İse Diğer Paketlere Nazaran Özel Eklentiler Kurulup Ayarlarını Yapmaktayız.

Paket Garantisi Vardır İmkansız olsada beklediği etkiyi göstermezse paketimiz sizlere Gold Paket + Özel Sosyal Medya Paketini Hediye Ediyoruz.

Güncelleme : İndirim Kodları Her Paketin Bir Üstü İçin Geçerlidir. Mega Paket İçinse Özel Ultra SM Paket Çalışması Vardır.

EK OLARAK Seo' ya Uygun MAKALE YAZILARI FİYATLARI :

1 -) Sitenizden Alınan Resimler Kullanılmakta

2 -) Önemli Metinler Kalın,İtalik,Altı Çizgili Ve Renkli Şekilde Yazılmaktadır.
Örnek Verirsek link verilen aynı diğer anahtar kelime için kalın ve italik yazılır.

350 Kelime 6.50 TL
400 Kelime 8 TL
500 Kelime 10 TL

Makaleler İçin Toplu Alımlarda Fiyatlar Ucuzlar !!!!

Neden Paketlerimiz Bu Kadar Ucuz Derseniz Bu Seo İşinde Uzun süredir olsak' ta bizi tanıyan ve gücümüzü gören bu forumda kimse yoktur forumdaki diğer paketler için yaptığım analize bakarak benim en düşük paketimi 3-4 katı fiyata satmaktadırlar.

ben ucuza satıyorum asla spam etkisi yaratmıyorum önceliğim para değil müşteri memnuniyeti ve gelecek için iyi referanslar. şahsen 50 tl lik paketten net karım 15 tl ama işimi seviyorum

paket satışları bile olmadan forumda 50 60 tl ye satılan paketi ben bedavaya referans olarak dağıttım ve bu referanslar alexa google sıraları arttı
Google Cezası Yemiş Kişiler Cezalarını Göz Önüne Alarak Paket Satın Alsın.
Cinsel sitelere Paket Satış Fiyatı iki katıdır.

Ödeme Şekli : Yapı Kredi , Paypal+7.50 tl

Paket Alacaklar 2 adet Anahtar Kelimeniz Ve Sitenizi PM İletiniz.

Kimlerin Almasında Fayda Var : Yeni Site Sahipleri Sitesinin Hitini Artırmak İsteyen E-Ticaret Sitesi Olupta Satışlarının Artmasını İsteyen VB. Kişilerin Almasını Tavsiye Ederiz.

Paket İadesi Yoktur.

Detaylı Raporlama :

SADECE REF PAKETTİ
Alıntı:
DellyOrhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kendisiyle çalışma fırsatım oldu iletişimi çok iyi ve raporlamada bir çokşeye özenle değinmiş ''torrent film indir'' kelimesinde 37. sıradan 15. sıraya geldik.
Alıntı:
okuzseo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
1 adet paket alındı. Ödeme yapıldı. Rapor bekleniyor.

Alıntı:
AVKAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaş ile skype üzerinde uzun uzadıya konuştuk.
Kendisi sağ olsun sorularıma usanmadan beyefendi kimliği ile birlikte cevap vererek hem güven kazanmıştır, hemde işindeki titizliği göstermiştir. Paket alımı yaptım ve ödemesini gönderdim. Raporlar bekleniyor.
Alıntı:
freguencey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Paket alındı etkilerini konuya yazıcam
Whois Backlink PR DEĞERLERİ:

Okunmamış 29 Kasım 2015, 18:47
WEB Kurnaz

///güncel

Multi Konular :

R10
İYİNET
WMARACI
FUUB
webmastersitesi
Okunmamış 02 Aralık 2015, 03:07
WEB Kurnaz

satışlar güncel forum dışı 3 paket satılmıştır
Okunmamış 04 Aralık 2015, 15:17
WEB Kurnaz

forum dışı toplamda 5 paket satılmış 4 paket görüşmesi vardır

// güncel
Konuya Cevap Yaz

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil